CLUB PATÍ POLINYÀ
CLUB PATÍ POLINYÀ

FESTIVAL 2016

 

LLOC: PISTA ESPORTIVA DEL TURÓ (al costat de les piscines d'estiu)

DIA: DISSABTE 2 DE JULIOL DE 2016

HORA: 21:30h

GRATUÏT

DESCRIPCIÓ: El festival anual de patinatge artístic és un espectacle sobre patins en el que els nostres patinadors i patinadores realitzen balls en grup i individuals. Enguany la temàtica del nostre festival son "Pel·lícules" i es faran balls en grups d'alguns films coneguts. Val la pena veure-ho i us animem a participar-hi. Per conèixer més sobrel el nostre festival clicla aquí i veureu alguns vídeos.

Amb la col·laboració de

COL·LABORADORS DEL FESTIVAL 2016

Comerç Web, Facebook, Telèfon
Bon Àrea www.bonarea.com
Bar Manhattan  
Can Coll Restaurant www.restaurantcancoll.es
Carniceria Rosa  
Clínica Londres  www.clinicalondres.es
Complementos Vaya Pelos https://www.facebook.com/vayapelos.polinya
Costa Cruceros www.costacruceros.es
Cuida't https://www.facebook.com/cuidat.centredeterapies
Dulce Locura https://www.facebook.com/chuches.dulcelocura
El Brunch de Polinyà https://www.facebook.com/elbrunchdepolinya
Helados Kalise-Menorquina www.kalise.com
Hoteles Playa Senator www.playasenator.com
La Pelukeria https://www.facebook.com/pages/LaPelukeria
La Troncheta Montse https://www.facebook.com/tronchetamontse.modista
L'Herbolari https://www.facebook.com/pages/lherbolariPolinya
L'Òptica de la Vila https://www.facebook.com/lopticadelavilapolinya
Merche Moda i Complements https://www.facebook.com/pages/Merchemoda
Metasport www.metasports.cat
MSC Cruceros www.msccruceros.es
Panaderia Sandra 937132215
Peluqueria Always https://www.facebook.com/pages/PeluqueriaAlways
Peluqueria el Teu Estil www.elteuestil.com
Peluqueria Ke Korte 937 14 95 34
Super Bazar  
Tot a 100  
Zafiro Tours Polinyà www.polinya.zafirotours.es
Zapateria Zahara https://www.facebook.com/CalzadosZahara
   
   

GRÀCIES A TOTS I TOTES!!!!

Actualidad

TEMPORADA 2017-2018

  • INSCRIPCIONS TOT L'ANY
  • A PARTIR DEL 4 ANYS
  • PER A NOIES I NOIS
  • DUES SETMANES DE PROVA SENSE COMPROMÍS
  • MATRÍCULA GRATUÏTA AL SETEMBRE PER A NENS I NENES NASCUTS ENTRE EL 2012 I 2014

El CLUB EN XARXA

Versión para imprimirVersión para imprimir | Mapa del sitio
© Club Patí Polinyà